Kuchnia na Wymier Goleniów

O FIRMIE


Firma „Meble Kułak” powstała z myślą o Klientach, którzy cenią sobie fachowość, doświadczenie, kulturę pracy, a przede wszystkim dokładność i terminowość. Dzięki swojej determinacji i długoletniemu doświadczeniu zostałem producentem mebli na wymiar. Swoje pierwsze kroki w montażu szaf stawiałem 12 lat temu. Z wielkim zaangażowaniem i satysfakcją wykonywałem swoją pracę, która sprawiała mi wiele radości., dlatego też po pewnym czasie zostałem Autoryzowanym Dealerem Firmy Komandor.

Meble w pokoju dziennymMeble dla dzieciKuchnia na wymiar Szczecin

Przez lata rzetelnej pracy wypracowałem sobie bardzo dobrą opinię i zebrałem grono osób zadowolonych z moich usług, które do dnia dzisiejszego polecają mnie jako wykonawcę różnego rodzaju mebli. To skłoniło mnie do stworzenia własnej marki mebli „Meble Kułak” i od roku 2011 pracuję już jako producent i wykonawca mebli na wymiar tj. szafy, garderoby, zabudowy wnęk, meble kuchenne, meble wolnostojące, sklepowe, hotelowe oraz wiele innych.

Szafa na wymiar z drzwiami przesuwnymiKuchnia na wymiar

Dzięki temu, że zajmuję się produkcją mam jedne z najatrakcyjniejszych cen w Polsce. Nasze meble są między innymi w Poznaniu, Warszawie, w wielu miejscowościach nadmorskich w Polsce, we Włoszech, Szwecji, a także w Niemczech, gdzie miałem przyjemność wyposażyć Ambasadę Grecką. Jestem otwarty na innowacyjne pomysły, realizuję wszelkie projekty Klientów i jestem gotowy do negocjacji cen. Zapraszam do obejrzenia naszej galerii zdjęć, a także na punkt wystawowy Galeria Gryf Carrefour przy ulicy Wiosenej 32 (Słoneczne).

Z poważaniem Łukasz Kułak.

OPINIE KLIENTÓW


Joanna Lewandowska

Firmie Meble Kułak zleciłam kompleksową zabudowę kuchni. Na zamówienie zostały stworzone wszystkie meble stojące oraz wiszące szafki, zabudowy zmywarki oraz kuchenki. Firma Meble Kułak zaskoczyła mnie mnogością dostępnych rozwiązań. Współpracują z producentami i dostawcami elementów takich jak szuflady z systemem Blum. Firma Kułak Meble wywiązała się z zadania bardzo dobrze, pracując starannie do pełnej satysfakcji. Ważne jest również, że udzielają gwarancji na poszczególne elementy oraz mechanizmy. Polecam wszystkim mieszkańcom Szczecina i okolic usługi tej firmy.

Joanna Lewandowska

Andrzej Nowak

Polecam usługi firmy Kułak Meble. Przedmiotem mojego zamówienia były szafy z drzwiami przesuwnymi na indywidualne zamówienie. Drzwi szaf przeplatane były szkłem, lustrem oraz płytą laminowaną. Firma doradzała w wyborze materiałów, przedstawiła projekt szafy, który bardzo dobrze odwzorował rzeczywisty efekt. Ceny bardzo dobre, taniej niż lokalna konkurencja, nie mówiąc o ogólnopolskich dostawcach. Klient jest bliżej właściciela, przez co jakość obsługi bardzo dobra. Polecam szczerze usługi firmy Meble Kułak. Sam na pewno wrócę, przy okazji modernizacji kuchni i przedpokoju.

Andrzej Nowak

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI